Secure Notes (7.x-1.2) - en to hr translation catalogue (16 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: delete
hr: ukloni

en: Delete
hr: Ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: Type
hr: Vrsta

en: Send email
hr: Pošalji email

en: Cancel
hr: Otkaži

en: This action cannot be undone.
hr: Neopoziva radnja.

en: 1 hour
hr: 1 sat

en: Email
hr: E-pošta

en: Expires
hr: Ističe

en: No items selected.
hr: Nije odabrana stavka.

en: About
hr: Opis

en: Create @name
hr: Stvori @name

en: No content available.
hr: Nema sadržaja.

en: Uses
hr: Uporaba
