Secure Notes (7.x-1.2) - en to hy translation catalogue (10 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: delete
hy: հեռացնել

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Type
hy: Տեսակ

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: This action cannot be undone.
hy: Այս գործողությունը հնարավոր չի ետ շրջել

en: Email
hy: Էլ. փոստ

en: No items selected.
hy: Չկան ընտրված տարրեր

en: Uses
hy: Օգտագործում
