Secure Notes (7.x-1.2) - en to id translation catalogue (15 entries)

en: Title
id: Judul

en: delete
id: hapus

en: Delete
id: Hapus

en: Operations
id: Operasi-operasi

en: Type
id: Jenis

en: Send email
id: Kirim email

en: Cancel
id: Batal

en: This action cannot be undone.
id: Tindakan ini tidak bisa dikembalikan.

en: 1 hour
id: 1 jam

en: Expires
id: Kadaluarsa

en: No items selected.
id: Tidak ada item yang terpilih.

en: About
id: Tentang

en: Create @name
id: Kirim @name

en: No content available.
id: Tidak ada konten yang tersedia.

en: Uses
id: Penggunaan
