Secure Notes (7.x-1.2) - en to ku translation catalogue (13 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Type
ku: جۆر

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: This action cannot be undone.
ku: ئەم کارە یەکجارییە و پەشیمانبوونەوەی تێدا نییە.

en: Email
ku: ئیمێل

en: No items selected.
ku: هیچ بڕگه‌یه‌ک هەڵنەبژێرراوە.

en: About
ku: دەربارە

en: Create @name
ku: دروست کردنی @name

en: No content available.
ku: هیچ ناوەڕۆکێک نییە.

en: Uses
ku: بەکاردەهێنێت
