Secure Notes (7.x-1.2) - en to fa translation catalogue (16 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: delete
fa: حذف

en: Delete
fa: حذف

en: Operations
fa: عمل ها

en: Type
fa: نوع

en: Send email
fa: فرستادن نامه الکترونیکی

en: Cancel
fa: لغو

en: This action cannot be undone.
fa: این عمل برگشت‌پذیر نیست.

en: Email
fa: پست الکترونیکی

en: Expires
fa: منقضی شده

en: Token
fa: توکن

en: No items selected.
fa: هیچ موردی انتخاب نشده.

en: About
fa: درباره

en: Create @name
fa: ایجاد @name

en: No content available.
fa: هیچ محتوایی در دسترس نیست.

en: Uses
fa: استفاده‌ها
