Secure Notes (7.x-1.2) - en to ru translation catalogue (22 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: delete
ru: удалить

en: Delete
ru: Удалить

en: Operations
ru: Операции

en: Type
ru: Тип

en: Send email
ru: Отправить письмо

en: Cancel
ru: Отмена

en: This action cannot be undone.
ru: Это действие нельзя отменить.

en: 1 hour
ru: 1 час

en: Node Type
ru: Тип материала

en: Expires
ru: Истекает

en: Token
ru: Токен

en: No items selected.
ru: Нет выбранных элементов.

en: Delete Selected
ru: Удалить отмеченное

en: 2 hours
ru: 2 часа

en: 4 hours
ru: 4 часа

en: 12 hours
ru: 12 часов

en: other
ru: другой

en: About
ru: Информация

en: Create @name
ru: Создание материала @name

en: No content available.
ru: Нет доступных материалов.

en: Uses
ru: Использование
