Secure Notes (7.x-1.2) - en to se translation catalogue (8 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: delete
se: sihko

en: Delete
se: Sihko

en: Type
se: Šládja

en: Cancel
se: Hilggo

en: This action cannot be undone.
se: Dán it sáhte gáhtat

en: About
se: Birra

en: Create @name
se: Ásat @name
