Secure Notes (7.x-1.2) - en to sk translation catalogue (18 entries)

en: Title
sk: Názov

en: delete
sk: odstrániť

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Type
sk: Typ

en: Send email
sk: Poslať e-mail

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: This action cannot be undone.
sk: Túto akciu nemožno vrátiť späť.

en: 1 hour
sk: 1 hodina

en: Email
sk: E-mail

en: Expires
sk: Vyprší

en: No items selected.
sk: Žiadne položky neboli vybraté.

en: 2 hours
sk: 2 hodiny

en: 4 hours
sk: 4 hodiny

en: About
sk: Informácie o

en: Create @name
sk: Vytvoriť @name

en: No content available.
sk: Žiaden obsah nie je dostupný.

en: Uses
sk: Používa
