Secure Notes (7.x-1.3) - en to lt translation catalogue (15 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: delete
lt: šalinti

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Type
lt: Tipas

en: Send email
lt: Siųsti el. paštą

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: This action cannot be undone.
lt: Šio veiksmo neįmanoma grąžinti.

en: 1 hour
lt: @count valanda

en: Email
lt: El. paštas

en: No items selected.
lt: Įrašai nepasirinkti.

en: About
lt: Apie

en: Create @name
lt: Kuriamas turinys - @name

en: No content available.
lt: Turinio nėra.

en: Uses
lt: Naudoja
