Secure Notes (7.x-1.3) - en to my translation catalogue (9 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: delete
my: ဖျက်ရန်

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Send email
my: အီးမေး(လ်) ပို့ပါ

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: 1 hour
my: ၁ နာရီ

en: About
my: အကြောင်း
