Secure Notes (7.x-1.3) - en to nn translation catalogue (8 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: delete
nn: slett

en: Delete
nn: Slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Cancel
nn: Avbryt

en: This action cannot be undone.
nn: Denne handlinga kan ikkje gjerast om.

en: 12 hours
nn: 12 timar

en: Create @name
nn: Lag @name
