Secure Notes (7.x-1.0-alpha3) - en to ar translation catalogue (13 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: delete
ar: حذف

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: Type
ar: النوع

en: Send email
ar: أرسل بريد إلكتروني

en: Cancel
ar: إلغاء

en: This action cannot be undone.
ar: لا يمكن التراجع عن هذة العملية.

en: Email
ar: البريد الإلكتروني

en: No items selected.
ar: لم تختر أي عناصر.

en: About
ar: حول

en: No content available.
ar: لا يوجد محتوى.

en: Uses
ar: الاستخدامات
