Secure Notes (7.x-1.0-beta2) - en to gl translation catalogue (18 entries)

en: Title
gl: Título

en: delete
gl: eliminar

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: Type
gl: Tipo

en: Send email
gl: Enviar correo

en: Cancel
gl: Cancelar

en: This action cannot be undone.
gl: Esta acción non pode ser desfeita.

en: 1 hour
gl: 1 hora

en: Email
gl: Correo electrónico

en: Token
gl: Símbolos

en: No items selected.
gl: Ningún elemento seleccionado.

en: 2 hours
gl: 2 horas

en: 4 hours
gl: 4 horas

en: 12 hours
gl: 12 horas

en: About
gl: Información

en: No content available.
gl: Contido non dispoñible

en: Uses
gl: Usos
