Secure Notes (7.x-1.0-beta1) - en to nl translation catalogue (20 entries)

en: Title
nl: Titel

en: delete
nl: verwijderen

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Send email
nl: Verstuur e-mail

en: Cancel
nl: Annuleren

en: This action cannot be undone.
nl: Deze actie kan niet ongedaan worden gemaakt.

en: 1 hour
nl: 1 uur

en: Email
nl: E-mail

en: Email Message
nl: E-mailbericht

en: Node Type
nl: Inhoudstype

en: Expires
nl: Vervalt

en: No items selected.
nl: Geen items geselecteerd.

en: Delete Selected
nl: Verwijder geselecteerde

en: 2 hours
nl: 2 uur

en: 4 hours
nl: 4 uur

en: About
nl: Over

en: No content available.
nl: Geen inhoud beschikbaar.

en: Uses
nl: Gebruikt

en: Invited By
nl: Uitgenodigd door
