Secure Login (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (24 entries)

en: Secure base URL
hu: Biztonságos kiinduló webcím

en: Redirect form pages to secure URL
hu: Űrlapoldalak átirányítása biztonságos webcímre

en: If enabled, any pages containing the forms enabled below will be redirected to the secure URL. Users can be assured that they are entering their private data on a secure URL, the contents of which have not been tampered with.
hu: Bekapcsolt állapotban minden oldalt, amely űrlapot tartalmaz, átirányít a biztonságos protokollt használó változatra. A felhasználók így biztosak lehetnek abban, hogy a személyes adataikat titkosított kapcsolaton keresztül adhatják meg.

en: Required forms
hu: Szükséges űrlapok

en: Secure user login form
hu: Biztonságos felhasználói bejelentkezés-űrlap

en: If enabled, the user login form will be submitted to the secure URL.
hu: Bekapcsolt a felhasználói bejelentkezés űrlapja biztonságos webcímen keresztül küldhető be.

en: Secure user login block form
hu: Biztonságos felhasználói bejelentkezés űrlapja blokk

en: If enabled, the user login block form will be submitted to the secure URL.
hu: Bekapcsolt állapotban a felhasználói bejelentkezés blokkja biztonságos webcímen keresztül küldhető be.

en: Secure user edit form
hu: Biztonságos felhasználó szerkesztése űrlap

en: If enabled, the user edit form will be submitted to the secure URL.
hu: Bekapcsolt állapotban a felhasználó szerkesztésének űrlapja biztonságos webcímen keresztül küldhető be.

en: Optional forms
hu: Kiegészítő árlapok

en: Other forms accessible to anonymous users may optionally be secured.
hu: A regisztráció nélküli látogatók számára az egyéb űrlapok is biztonságosak legyenek-e.

en: Secure user registration form
hu: Biztonságos felhasználói regisztrációs űrlap

en: If enabled, the user registration form will be submitted to the secure URL.
hu: Bekapcsolt állapotban a regisztrációs űrlap biztonságos webcímen keresztül küldhető be.

en: Secure node form
hu: Biztonságos tartaloműrlap

en: If enabled, node forms will be submitted to the secure URL.
hu: Bekapcsolt állapotban a tartalom űrlapja biztonságos webcímen keresztül küldhető be.

en: Secure comment form
hu: Biztonságos hozzászólásűrlap

en: If enabled, comment forms will be submitted to the secure URL.
hu: Bekapcsolt állapotban a hozzászólásokat biztonságos webcímen keresztül lehet beküldeni.

en: The secure base URL must be a valid URL.
hu: A biztonságos kiinduló webcímnek érvényesnek kell lennie!

en: The secure base URL must start with <em>https://</em>.
hu: A biztonságos kiinduló webcímnek <em>https://</em>-el kell kezdődnie.

en: Enables passwords to be sent over a secure connection.
hu: Engedélyezi a jelszavak biztonságos csatornán keresztüli küldését.

en: Secure login
hu: Biztonságos bejelentkezés

en: Configure secure login settings.
hu: A biztonságos bejelentkezés beállításai.

en: Enables secure login.
hu: A webhelyre történő biztonságos bejelentkezést valósítja meg.
