Secure Login (7.x-1.11) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Comment form
fa: فرم دیدگاه

en: User login form
fa: فرم ورود کاربر

en: User edit form
fa: فرم ویرایش کاربر

en: User registration form
fa: فرم ثبت‌نام کاربر

en: Webform
fa: فرم ساز

en: Personal contact form
fa: فرم تماس شخصی
