Secure Share / Social Share Privacy (7.x-2.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (10 entries)

en: Disable
ca: Inhabilita

en: Profile
ca: Perfil

en: Default language
ca: Llengua predeterminada

en: Display name
ca: Nom de la presentació

en: profile
ca: perfil

en: disable
ca: inhabilita

en: Language code
ca: Codi de llengua

en: Profiles
ca: Perfils

en: User language
ca: Llengua de l'usuari

en: profiles
ca: perfils
