Secure Share / Social Share Privacy (7.x-2.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (9 entries)

en: Disable
cs: Vypnout

en: Profile
cs: Profil

en: Default language
cs: Výchozí jazyk

en: Display name
cs: Název zobrazení

en: profile
cs: profil

en: disable
cs: vypnout

en: Language code
cs: Kód jazyka

en: Profiles
cs: Profily

en: profiles
cs: profily
