Secure Share / Social Share Privacy (7.x-2.0-alpha1) - en to da translation catalogue (10 entries)

en: Disable
da: Deaktivér

en: Profile
da: Profil

en: Default language
da: Standardsprog

en: Display name
da: Display

en: profile
da: profil

en: disable
da: deaktivér

en: Language code
da: Sprogkode

en: Profiles
da: Profiler

en: User language
da: Brugersprog

en: profiles
da: profiler
