Secure Share / Social Share Privacy (7.x-2.0-alpha1) - en to de translation catalogue (13 entries)

en: Disable
de: Deaktivieren

en: Profile
de: Profil

en: Default language
de: Standardsprache

en: Display name
de: Angezeigter Name

en: profile
de: Profil

en: disable
de: Deaktivieren

en: Language code
de: Sprachkürzel

en: Profiles
de: Profile

en: Button style
de: Button-Stil

en: User language
de: Sprache des Benutzers

en: profiles
de: Profile

en: like
de: Gefällt mir

en: recommend
de: empfehlen
