Secure Share / Social Share Privacy (7.x-2.0-alpha1) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Profile
eo: Profilo

en: Display name
eo: vidigata nomo

en: profile
eo: profilo

en: disable
eo: malŝalti

en: Language code
eo: Lingva kodo

en: Profiles
eo: Profiloj
