Secure Share / Social Share Privacy (7.x-2.0-alpha1) - en to es translation catalogue (10 entries)

en: Disable
es: Desactivar

en: Profile
es: Perfil

en: Default language
es: Idioma predeterminado

en: Display name
es: Mostrar nombre

en: profile
es: perfil

en: disable
es: desactivar

en: Language code
es: Código de idioma

en: Profiles
es: Perfiles

en: User language
es: Idioma de usuario

en: profiles
es: perfiles
