Secure Share / Social Share Privacy (7.x-2.0-alpha1) - en to id translation catalogue (10 entries)

en: Disable
id: Non-fungsikan

en: Profile
id: Profil

en: Default language
id: Bahasa bawaan

en: Display name
id: Nama tampilan

en: profile
id: profil

en: disable
id: dimatikan

en: Language code
id: Kode bahasa

en: Profiles
id: Profil

en: like
id: suka

en: recommend
id: dianjurkan
