Secure Share / Social Share Privacy (7.x-2.0-alpha1) - en to it translation catalogue (9 entries)

en: Disable
it: Disattiva

en: Profile
it: Profilo

en: Default language
it: Lingua predefinita

en: Display name
it: Nome visualizzato

en: profile
it: profilo

en: disable
it: disattiva

en: Language code
it: Codice della lingua

en: Profiles
it: Profili

en: User language
it: Lingua dell'utente
