Secure Share / Social Share Privacy (7.x-2.0-alpha1) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Disable
ka: გამორთვა

en: Profile
ka: პროფილი

en: Default language
ka: საწყისი ენა

en: profile
ka: პროფილი

en: Language code
ka: ენის კოდი
