Secure Share / Social Share Privacy (7.x-2.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (11 entries)

en: Disable
tr: Devre dışı bırak

en: Profile
tr: Profil

en: Default language
tr: Varsayılan dil

en: Display name
tr: Gösterilen isim

en: profile
tr: profil

en: disable
tr: devre dışı bırak

en: Language code
tr: Dil kodu

en: Profiles
tr: Profiller

en: Language detection
tr: Dil algılaması

en: User language
tr: Kullanıcı dili

en: like
tr: beğen
