Secure Share / Social Share Privacy (7.x-2.0-alpha2) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: Disable
af: Deaktiveer

en: Profile
af: Profiel

en: profile
af: profiel

en: disable
af: deaktiveer

en: Language code
af: Taalkode

en: Profiles
af: Profiele
