Secure Share / Social Share Privacy (7.x-2.0-alpha2) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: Disable
ar: تعطيل

en: Profile
ar: ملفات المستخدمين

en: Default language
ar: اللغة الافتراضية

en: Display name
ar: اسم العرض

en: profile
ar: ملف مستخدم

en: disable
ar: تعطيل

en: Language code
ar: رمز اللغة

en: Profiles
ar: ملفات المستخدمين
