Secure Share / Social Share Privacy (7.x-2.0-alpha2) - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: Disable
bg: Дезактивирай

en: Profile
bg: Профил

en: Default language
bg: Език по подразбиране

en: profile
bg: профил

en: disable
bg: дезактивирай

en: Language code
bg: Код на език

en: Profiles
bg: Профили
