Secure Share / Social Share Privacy (7.x-2.0-alpha2) - en to eu translation catalogue (11 entries)

en: Disable
eu: Ezgaitu

en: Profile
eu: Profila

en: Default language
eu: Hizkuntz lehentsia

en: Display name
eu: Bistaratu izena

en: profile
eu: profila

en: disable
eu: ezgaitu

en: Language code
eu: Hizkuntza kodea

en: Profiles
eu: Profilak

en: Language detection
eu: Hizkuntza antzeman

en: profiles
eu: profilak

en: Language detection mode
eu: Hizkuntza antzemateko modua
