Secure Share / Social Share Privacy (7.x-2.0-alpha2) - en to fr translation catalogue (11 entries)

en: Disable
fr: Désactiver

en: Profile
fr: Profil

en: Default language
fr: Langue par défaut

en: Display name
fr: Nom de l'affichage

en: profile
fr: profil

en: disable
fr: désactiver

en: Language code
fr: Code de la langue

en: Profiles
fr: Profils

en: User language
fr: Langue de l'utilisateur

en: profiles
fr: profils

en: like
fr: j'aime
