Secure Share / Social Share Privacy (7.x-2.0-alpha2) - en to gl translation catalogue (9 entries)

en: Disable
gl: Desactivar

en: Profile
gl: Perfil

en: Default language
gl: Língua predeterminada

en: Display name
gl: Nome a amosar

en: profile
gl: perfil

en: disable
gl: desactivar

en: Language code
gl: Código do idioma

en: Profiles
gl: Perfiles

en: profiles
gl: perfiles
