Secure Share / Social Share Privacy (7.x-2.0-alpha2) - en to he translation catalogue (11 entries)

en: Disable
he: השבתה

en: Profile
he: פרופיל חבר

en: Default language
he: שפת ברירת מחדל

en: Facebook
he: פייסבוק

en: Display name
he: שם תצוגה

en: profile
he: פרופיל משתמש

en: disable
he: השבתה

en: Language code
he: קוד השפה

en: Profiles
he: פרופילי משתמשים

en: Twitter
he: טוויטר

en: Google+
he: גוגל פלוס
