Secure Share / Social Share Privacy (7.x-2.0-alpha2) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: Disable
hi: असक्रीय करें

en: Profile
hi: रुपरेखा

en: Default language
hi: स्वतः भाषा

en: Facebook
hi: फेसबुक

en: Display name
hi: प्रदर्शित होने वाला नाम

en: disable
hi: अक्षम करना

en: Language code
hi: भाषा कोड
