Secure Share / Social Share Privacy (7.x-2.0-alpha2) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Disable
is: Afvirkja

en: Default language
is: Sjálfgefið tungumál

en: Display name
is: Birta nafn

en: disable
is: afvirkja

en: Language code
is: Tungumálskóði
