Secure Share / Social Share Privacy (7.x-2.0-alpha2) - en to nl translation catalogue (11 entries)

en: Disable
nl: Uitschakelen

en: Profile
nl: Profiel

en: Default language
nl: Standaardtaal

en: Display name
nl: Naam voor weergave

en: profile
nl: profiel

en: disable
nl: uitschakelen

en: Language code
nl: Taalcode

en: Profiles
nl: Profielen

en: Button style
nl: Knopstijl

en: User language
nl: Gebruikerstaal

en: profiles
nl: profielen
