Secure Share / Social Share Privacy (7.x-2.0-alpha2) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: Disable
ro: Dezactivare

en: Profile
ro: Profil

en: Default language
ro: Limbă implicită

en: Display name
ro: Nume de afişare

en: profile
ro: profil

en: disable
ro: dezactivare

en: Language code
ro: Codul limbii

en: Profiles
ro: Profile
