Secure Share / Social Share Privacy (7.x-2.0-alpha2) - en to ru translation catalogue (10 entries)

en: Disable
ru: Отключить

en: Profile
ru: Профиль

en: Default language
ru: Язык по умолчанию

en: Display name
ru: Название отображения

en: profile
ru: профиль

en: disable
ru: отключить

en: Language code
ru: Код языка

en: Profiles
ru: Профили

en: User language
ru: Язык пользователя

en: profiles
ru: профили
