Secure Share / Social Share Privacy (7.x-2.0-alpha2) - en to sv translation catalogue (10 entries)

en: Disable
sv: Inaktivera

en: Profile
sv: Profil

en: Default language
sv: Förvalt språk

en: Display name
sv: Visningsnamn

en: profile
sv: profil

en: disable
sv: inaktivera

en: Language code
sv: Språkkod

en: Profiles
sv: Profiler

en: User language
sv: Språk för användare

en: profiles
sv: profiler
