Secure Share / Social Share Privacy (7.x-2.0-alpha2) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: Disable
vi: Tắt

en: Profile
vi: Hồ sơ người dùng

en: Default language
vi: Ngôn ngữ mặc định

en: profile
vi: hồ sơ

en: disable
vi: tắt

en: Language code
vi: Mã ngôn ngữ

en: Profiles
vi: Hồ sơ

en: profiles
vi: hồ sơ
