Secure Share / Social Share Privacy (7.x-2.1) - en to bo translation catalogue (9 entries)

en: Disable
bo: ནུས་མེད་དུ་སྒྱུར

en: Profile
bo: ངོ་སྤྲོད

en: Default language
bo: སྔར་ཡོད་ཀྱི་སྐད་རིགས

en: Display name
bo: མིང་མངོན་པ

en: profile
bo: ངོ་སྤྲོད

en: disable
bo: ནུས་མེད་དུ་སྒྱུར

en: Language code
bo: སྐད་རིགས་ཀྱི་ཨང་རྟགས

en: Profiles
bo: ངོ་སྤྲོད

en: User language
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་སྐད་རིགས།
