Secure Share / Social Share Privacy (7.x-2.1) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Disable
cy: Analluogi

en: Profile
cy: Proffil

en: Default language
cy: Rhagosod iaith

en: profile
cy: proffil

en: Language code
cy: Côd yr iaith

en: Profiles
cy: Proffilau
