Secure Share / Social Share Privacy (7.x-2.1) - en to dz translation catalogue (5 entries)

en: Profile
dz: གསལ་སྡུད་

en: profile
dz: གསལ་སྡུད།

en: disable
dz: ལྕོགས་མིན།

en: Language code
dz: སྐད་ཡིག་ཨང་རྟགས།

en: Profiles
dz: གསལ་སྡུད་ཚུ་
