Secure Share / Social Share Privacy (7.x-2.1) - en to el translation catalogue (8 entries)

en: Disable
el: Απενεργοποίηση

en: Profile
el: Προφίλ

en: Default language
el: Προκαθορισμένη γλώσσα

en: Display name
el: Εμφάνιση ονόματος

en: profile
el: προφίλ

en: disable
el: απενεργοποίηση

en: Language code
el: Κωδικός γλώσσας

en: Profiles
el: Προφίλ χρηστών
