Secure Share / Social Share Privacy (7.x-2.1) - en to et translation catalogue (9 entries)

en: Disable
et: Keela

en: Profile
et: Profiil

en: Default language
et: Vaikimisi keel

en: Display name
et: Kuvanimi

en: profile
et: profiil

en: disable
et: keela

en: Language code
et: Keele kood

en: Profiles
et: Profiilid

en: User language
et: Kasutaja keel
