Secure Share / Social Share Privacy (7.x-2.1) - en to fa translation catalogue (10 entries)

en: Disable
fa: غیرفعال

en: Profile
fa: نمایه

en: Default language
fa: زبان پیش‌فرض

en: Display name
fa: نمایش نام

en: profile
fa: نمایه

en: disable
fa: غیرفعال کردن

en: Language code
fa: کد زبان

en: Profiles
fa: نمایه‌ها

en: User language
fa: زبان کاربر

en: profiles
fa: پروفایل‌ها
