Secure Share / Social Share Privacy (7.x-2.1) - en to fi translation catalogue (10 entries)

en: Disable
fi: Poista käytöstä

en: Profile
fi: Profiili

en: Default language
fi: Oletuskieli

en: Display name
fi: Näyttönimi

en: profile
fi: profiili

en: disable
fi: pois käytöstä

en: Language code
fi: Kielikoodi

en: Profiles
fi: Profiilit

en: User language
fi: Käyttäjän kieli

en: profiles
fi: profiilit
