Secure Share / Social Share Privacy (7.x-2.1) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: Disable
hr: Onemogući

en: Profile
hr: Profil

en: Default language
hr: Zadani jezik

en: profile
hr: profil

en: disable
hr: onemogući

en: Language code
hr: Kôd jezika

en: Profiles
hr: Profili
