Secure Share / Social Share Privacy (7.x-2.1) - en to ja translation catalogue (11 entries)

en: Disable
ja: 無効

en: Profile
ja: プロフィール

en: Default language
ja: デフォルトの言語

en: Display name
ja: 表示名

en: profile
ja: プロフィール

en: disable
ja: 無効

en: Language code
ja: 言語コード

en: Profiles
ja: プロフィール

en: Button style
ja: ボタンのスタイル

en: User language
ja: ユーザーの言語

en: profiles
ja: プロフィール
