Secure Share / Social Share Privacy (7.x-2.1) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: Disable
jv: Dipaténi

en: Profile
jv: Profil

en: Default language
jv: Basa gawan asliné

en: profile
jv: profil

en: disable
jv: mati

en: Language code
jv: Kode bāsā

en: Profiles
jv: Profil
